Seo Uyumlu Makale Yazımı

admin     21-01-20     Genel, Haberler, Magazin, Sohbet     Seo Uyumlu Makale Yazımı     64 Defa Okundu

Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı

Merhaba arkadaşlar Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı nasıl olmalı.Makale yazımı düzgün ve net ifadelerle yazılmalı, konu içeriği araştırmalar, gözlemler ve yorumlar ile zenginleştirilmelidir. Yazdığınız konunun özgünlüğünü düşünceleriniz ve yorumlarınız belirleyeceği için yazının kalitesini yazarak anlatımınız yani kurduğunuz cümleler belirleyecektir. Kurduğunuz cümlelerin anlaşılırlığı, imla kuralları önemlidir.

Yazınızı okuyan kişi cümlelerin düzenine, imla kurallarına ve anlatımın özenliğine dikkat edecektir. Bu bahsettiklerim içeriğin nasıl yazılması gerektiği ile ilgiliydi, biraz da teknik kısımlardan söz etmek istiyorum. Google kelime duyarlı olduğu için anlatımını yaptığınız içeriği en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bir başlık seçilmelidir. Başlık yazının içeriği ve google aranma oranlarına göre belirlenmelidir. Örnek vermek gerekirse, Kızlarla Sohbet başlıklı bir makale yazdınız. Başlığınızı abartılı olmamak şartı ile zenginleştirebilirsiniz tıpkı etiketler gibi. Sadece kızlarla sohbet yerine bir virgül koyarak, bayanlarla sohbet, kadınlarla sohbet şeklinde çok fazla uzatmadan uygulayabilirsiniz.

Başlık kadar önemli diğer etkenlerse keywords ve etiketlerdir. Keywords yazdığınız içeriğin anahtar kelimesidir. Yazınızı en iyi şekilde sergileyebileceğiniz ve aranması yüksek bir kelime belirlemelisiniz, bu kelime muhakkak yazınız ile uyumlu olmalıdır. Etikete gelecek olursakta, tıpkı başlıkta örnek verdiğim gibi yazınızın aranmasını genişletmek için yazı içeriği ile ilgili etiketler girebilirsiniz. En önemli husus bir sohbet sitesine içerik girdiğinizi unutmamanız sohbetchat ve sohbet odaları gibi anahtar kelimeleri yazınızda kullanmanızdır.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.